MDM-37SCBR
CannonCannon
MDM-37SCBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SCBR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDM-37SCBR.pdf
RoHs Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
Waehere Stock 470 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SCBR
Tau Wae MDM-37SCBR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 470 pcs Pepa Raraunga MDM-37SCBR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096521-0337
IMDM-37SCBR
IMDM-37SCBR-ND
MDM-37SCBR-ND
MDM37SCBR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37SCBR-A174-F222
MDM-37SCBR-A174-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 245 pcs
Tikiake: MDM-37SCBR-A174-F222.pdf
RFQ
MDM-37SCBR-13
MDM-37SCBR-13
Kaihanga: Cannon