MDM-37SBSP
CannonCannon
MDM-37SBSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SBSP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-37SBSP.pdf2.MDM-37SBSP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 450 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SBSP
Tau Wae MDM-37SBSP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 450 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37SBSP.pdf2.MDM-37SBSP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096521-0151
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37SBSM7
MDM-37SBSM7
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 365 pcs
Tikiake: MDM-37SBSM7.pdf
RFQ
MDM-37SBSP-6
MDM-37SBSP-6
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 346 pcs
Tikiake: MDM-37SBSP-6.pdf
RFQ
MDM-37SBS-A172
MDM-37SBS-A172
I roto i te taonga: 297 pcs
Tikiake: MDM-37SBS-A172.pdf
MDM-37SBSPL56
MDM-37SBSPL56
I roto i te taonga: 408 pcs
Tikiake: MDM-37SBSPL56.pdf
MDM-37SBSP-A174
MDM-37SBSP-A174
I roto i te taonga: 444 pcs
Tikiake: MDM-37SBSP-A174.pdf
MDM-37SCBR
MDM-37SCBR
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 470 pcs
Tikiake: MDM-37SCBR.pdf
MDM-37SBSP-A141
MDM-37SBSP-A141
I roto i te taonga: 292 pcs
Tikiake: MDM-37SBSP-A141.pdf
MDM-37SBSL56-A174
MDM-37SBSL56-A174
I roto i te taonga: 306 pcs
Tikiake: MDM-37SBSL56-A174.pdf
MDM-37SBS
MDM-37SBS
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: MDM-37SBS.pdf
MDM-37SBRP-A174
MDM-37SBRP-A174
I roto i te taonga: 446 pcs
Tikiake: MDM-37SBRP-A174.pdf
MDM-37SBS-A174
MDM-37SBS-A174
I roto i te taonga: 431 pcs
Tikiake: MDM-37SBS-A174.pdf
MDM-37SBSP-A172
MDM-37SBSP-A172
I roto i te taonga: 319 pcs
Tikiake: MDM-37SBSP-A172.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel