MDM-21SSP
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21SSP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-21SSP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 905 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21SSP
Tau Wae MDM-21SSP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 905 pcs Pepa Raraunga MDM-21SSP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21SSP-A30
MDM-21SSP-A30
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 551 pcs
Tikiake: MDM-21SSP-A30.pdf
RFQ
MDM-21SSM5
MDM-21SSM5
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake: MDM-21SSM5.pdf
RFQ
MDM-24C4PH001L
MDM-24C4PH001L
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 339 pcs
Tikiake: MDM-24C4PH001L.pdf
MDM-21SSP-A141
MDM-21SSP-A141
I roto i te taonga: 535 pcs
Tikiake: MDM-21SSP-A141.pdf
MDM-21SSP-A174
MDM-21SSP-A174