MDM-21SSM7
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21SSM7
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-21SSM7.pdf2.MDM-21SSM7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21SSM7
Tau Wae MDM-21SSM7 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1672 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21SSM7.pdf2.MDM-21SSM7.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A