MDM-21PH034F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21PH034F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 21POS PIN 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-21PH034F.pdf2.MDM-21PH034F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21PH034F
Tau Wae MDM-21PH034F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 21POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1500 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21PH034F.pdf2.MDM-21PH034F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-21PH034F
MDM21PH034F
Tau o nga Tauranga 21
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads