MDM-21PH034B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21PH034B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 21POS PIN 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-21PH034B.pdf2.MDM-21PH034B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21PH034B
Tau Wae MDM-21PH034B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 21POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1903 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21PH034B.pdf2.MDM-21PH034B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa 096514-0274
IMDM-21PH034B
IMDM-21PH034B-ND
MDM21PH034B-ND
Tau o nga Tauranga 21
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21PH034F-F222
MDM-21PH034F-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8"
I roto i te taonga: 5644 pcs
Tikiake: MDM-21PH034F-F222.pdf
RFQ
MDM-21PH029M5
MDM-21PH029M5
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 21 M 10" YEL JACKS
I roto i te taonga: 1839 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-21PH034B-A174
MDM-21PH034B-A174
Whakaahuatanga: MICRO 21C P 8" RBW NI