MDM-15SH034L
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15SH034L
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 15 F 8" RBW JACKS LP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15SH034L
Tau Wae MDM-15SH034L Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 15 F 8" RBW JACKS LP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1794 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Tau o nga Tauranga 15 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Whakaaetia te Poaka Whakaoti -