MDM-15SH034B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15SH034B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 15POS SKT 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-15SH034B.pdf2.MDM-15SH034B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15SH034B
Tau Wae MDM-15SH034B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 15POS SKT 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2165 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-15SH034B.pdf2.MDM-15SH034B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-15SH034B
MDM15SH034B
Tau o nga Tauranga 15
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads