MDM-100SSM17
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100SSM17
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-100SSM17.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 417 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100SSM17
Tau Wae MDM-100SSM17 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 417 pcs Pepa Raraunga MDM-100SSM17.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
Raupapa MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa Q9764836
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MDM-100SSM17 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Whakatauranga onamata 3A Puka Puka Whakapā 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row