MDM-100SSM12
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100SSM12
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDM-100SSM12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100SSM12
Tau Wae MDM-100SSM12 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4608 pcs Pepa Raraunga MDM-100SSM12.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-100SSM13
MDM-100SSM13
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5183 pcs
Tikiake: MDM-100SSM13.pdf
RFQ
MDM-100SSM17
MDM-100SSM17
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
I roto i te taonga: 417 pcs
Tikiake: MDM-100SSM17.pdf
RFQ
MDM-100SSM12-1
MDM-100SSM12-1
Kaihanga: Cannon