MDM-100PSM13
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100PSM13
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-100PSM13.pdf2.MDM-100PSM13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100PSM13
Tau Wae MDM-100PSM13 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5226 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-100PSM13.pdf2.MDM-100PSM13.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal