MDM-100PSL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-100PSL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-100PSL.pdf2.MDM-100PSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 276 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-100PSL
Tau Wae MDM-100PSL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 276 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-100PSL.pdf2.MDM-100PSL.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A