MD1-25SL2
Hua Hua
Tau Wae: MD1-25SL2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MD1-25SL2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD1-25SL2
Tau Wae MD1-25SL2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1247 pcs Pepa Raraunga MD1-25SL2.pdf
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MD
Packaging - Ētahi Ingoa 051405-0003
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal