MD1-25PL1
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD1-25PL1
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MD1-25PL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD1-25PL1
Tau Wae MD1-25PL1 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1128 pcs Pepa Raraunga MD1-25PL1.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MD
Packaging - Ētahi Ingoa 051404-0001
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal