MD1-15PL6
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD1-15PL6
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MD1-15PL6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD1-15PL6
Tau Wae MD1-15PL6 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1604 pcs Pepa Raraunga MD1-15PL6.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MD
Packaging - Ētahi Ingoa 051402-0011
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal