MD1-15PL1
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD1-15PL1
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MD1-15PL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD1-15PL1
Tau Wae MD1-15PL1 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1892 pcs Pepa Raraunga MD1-15PL1.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Wire Leads
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) -
Raupapa MD RoHS Tūnga -
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa 051402-0001
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga MD1-15PL1 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Wire Leads
Whakaahuatanga MICRO Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 3A Puka Puka Whakapā 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row