KPTC7A12-10PDMA
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC7A12-10PDMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: KPTC7A12-10PDMA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC7A12-10PDMA
Tau Wae KPTC7A12-10PDMA Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4951 pcs Pepa Raraunga KPTC7A12-10PDMA.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Waehanga Kaihanga KPTC7A12-10PDMA Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR Whakatauranga onamata 7.5A