KPTC7A12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC7A12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KPTC7A12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC7A12-10P
Tau Wae KPTC7A12-10P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5260 pcs Pepa Raraunga KPTC7A12-10P.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp and Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa IKPTC7A12-10P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga KPTC7A12-10P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT PIN