KPTC6E14-12SCMA
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E14-12SCMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC6E14-12SCMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E14-12SCMA
Tau Wae KPTC6E14-12SCMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5386 pcs Pepa Raraunga KPTC6E14-12SCMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6E14-12SCMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6E14-12S-C-DN
KPTC6E14-12S-C-DN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 4329 pcs
Tikiake: KPTC6E14-12S-C-DN.pdf
RFQ
KPTC6E14-15S-D-DN
KPTC6E14-15S-D-DN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
I roto i te taonga: 5575 pcs
Tikiake: KPTC6E14-15S-D-DN.pdf
RFQ
KPTC6E14-12SC
KPTC6E14-12SC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE