KPTC6E14-12SC
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E14-12SC
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E14-12SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E14-12SC
Tau Wae KPTC6E14-12SC Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2403 pcs Pepa Raraunga KPTC6E14-12SC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 14-12
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6E14-12SC Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.185" (30.10mm) Momo Hoapā Solder Cup