KPTC06F22-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPTC06F22-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC06F22-41PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC06F22-41PW
Tau Wae KPTC06F22-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4636 pcs Pepa Raraunga KPTC06F22-41PW.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC06F22-41PW Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 16 (14), 20 (27)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC06F22-55S
KPTC06F22-55S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 4629 pcs
Tikiake: KPTC06F22-55S.pdf
RFQ
KPTC06F22-36PF0
KPTC06F22-36PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 36POS INLINE
I roto i te taonga: 5846 pcs
Tikiake: KPTC06F22-36PF0.pdf
RFQ
KPTC06F22-41P
KPTC06F22-41P
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE