KPTC06F22-34PF0
Hua Hua
Tau Wae: KPTC06F22-34PF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 34POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC06F22-34PF0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC06F22-34PF0
Tau Wae KPTC06F22-34PF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 34POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5194 pcs Pepa Raraunga KPTC06F22-34PF0.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-34
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC06F22-34PF0 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 34
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)