KPT2E22-55PXEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E22-55PXEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E22-55PXEX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E22-55PXEX
Tau Wae KPT2E22-55PXEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1684 pcs Pepa Raraunga KPT2E22-55PXEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT2E22-55PXEX
KPT2E2255PXEX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A