KPT2E22-55PWEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E22-55PWEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E22-55PWEX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E22-55PWEX
Tau Wae KPT2E22-55PWEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1694 pcs Pepa Raraunga KPT2E22-55PWEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT2E22-55PWEX
KPT2E2255PWEX
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT2E22-55SEWA71
KPT2E22-55SEWA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR