KPT2E18-32PEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E18-32PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E18-32PEX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E18-32PEX
Tau Wae KPT2E18-32PEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3976 pcs Pepa Raraunga KPT2E18-32PEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E1832PEX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)