KPT2E18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT2E18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E18-32P
Tau Wae KPT2E18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4455 pcs Pepa Raraunga KPT2E18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT2E18-11PXEW
KPT2E18-11PXEW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 1874 pcs
Tikiake: KPT2E18-11PXEW.pdf
RFQ
KPT2E18-11SEX
KPT2E18-11SEX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 5268 pcs
Tikiake: KPT2E18-11SEX.pdf
RFQ
KPT2E18-32PWEX
KPT2E18-32PWEX
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Tikiake: KPT2E18-32PWEX.pdf
KPT2E1626SYEX
KPT2E1626SYEX
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPT2E1626SYEX.pdf
KPT2E18-11SEXA206
KPT2E18-11SEXA206
Whakaahuatanga: KPT 11C 11#16 SKT RECP
Tikiake: KPT2E18-11SEXA206.pdf
KPT2E18-32PEW
KPT2E18-32PEW
Tikiake: KPT2E18-32PEW.pdf
KPT2E18-32PWEW
KPT2E18-32PWEW
Tikiake: KPT2E18-32PWEW.pdf
KPT2E18-32PEX
KPT2E18-32PEX
Tikiake: KPT2E18-32PEX.pdf
KPT2E18-32PDV
KPT2E18-32PDV
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT2E18-32PDV.pdf
KPT2E16-8SEXA206
KPT2E16-8SEXA206
Whakaahuatanga: KPT 8C 8#16 SKT RECP
Tikiake: KPT2E16-8SEXA206.pdf
KPT2E18-11PEW
KPT2E18-11PEW
Tikiake: KPT2E18-11PEW.pdf
KPT2E18-32PWDV
KPT2E18-32PWDV
Tikiake: KPT2E18-32PWDV.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel