KPT08F14-18P
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F14-18P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F14-18P
Tau Wae KPT08F14-18P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1310 pcs Pepa Raraunga KPT08F14-18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F14-18P
KPT08F1418P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A