KPT08F14-15P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F14-15P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F14-15P
Tau Wae KPT08F14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1110 pcs Pepa Raraunga KPT08F14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F14-15P
KPT08F1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F14-15PA206
KPT08F14-15PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4966 pcs
Tikiake: KPT08F14-15PA206.pdf
RFQ
KPT08F14-12SW
KPT08F14-12SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4636 pcs
Tikiake: KPT08F14-12SW.pdf
RFQ
KPT08F14-12SX
KPT08F14-12SX
Tikiake: KPT08F14-12SX.pdf
KPT08F14-15PW
KPT08F14-15PW