KPT08F12-10S
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F12-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F12-10S.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F12-10S
Tau Wae KPT08F12-10S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga KPT08F12-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F12-10S
KPT08F1210S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F12-10SX
KPT08F12-10SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 972 pcs
Tikiake: KPT08F12-10SX.pdf
RFQ
KPT08F12-10PX
KPT08F12-10PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1118 pcs
Tikiake: KPT08F12-10PX.pdf
RFQ
KPT08F12-10SF187
KPT08F12-10SF187
I roto i te taonga: 1089 pcs
Tikiake: KPT08F12-10SF187.pdf
KPT08F12-10PA206
KPT08F12-10PA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS W/PIN INLINE R/A
Tikiake: KPT08F12-10PA206.pdf
KPT08F12-10SW
KPT08F12-10SW
Tikiake: KPT08F12-10SW.pdf
KPT08F12-10PY
KPT08F12-10PY
Tikiake: KPT08F12-10PY.pdf
KPT08F12-10SA206
KPT08F12-10SA206
I roto i te taonga: 862 pcs
Tikiake: KPT08F12-10SA206.pdf
KPT08F12-3P
KPT08F12-3P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT08F12-3P.pdf
KPT08F12-10PW
KPT08F12-10PW
Tikiake: KPT08F12-10PW.pdf
KPT08F12-10SY
KPT08F12-10SY
Tikiake: KPT08F12-10SY.pdf
KPT08F10-98SZF80
KPT08F10-98SZF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP