KPT08F12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS W/PIN INLINE R/A
Ngā Rauemi: KPT08F12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F12-10P
Tau Wae KPT08F12-10P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS W/PIN INLINE R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1030 pcs Pepa Raraunga KPT08F12-10P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F12-10P
KPT08F1210P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT08F12-10P Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS W/PIN INLINE R/A Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F10-98SZF80
KPT08F10-98SZF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5403 pcs
Tikiake: KPT08F10-98SZF80.pdf
RFQ
KPT08F12-10PY
KPT08F12-10PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1140 pcs
Tikiake: KPT08F12-10PY.pdf
RFQ
KPT08F12-10S
KPT08F12-10S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT08F12-10S.pdf
KPT08F10-98SWF80
KPT08F10-98SWF80
Tikiake: KPT08F10-98SWF80.pdf
KPT08F12-10PA206
KPT08F12-10PA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS W/PIN INLINE R/A
Tikiake: KPT08F12-10PA206.pdf
KPT08F12-10PX
KPT08F12-10PX