KPT08E22-55P
Hua Hua
Tau Wae: KPT08E22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08E22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 641 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08E22-55P
Tau Wae KPT08E22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 641 pcs Pepa Raraunga KPT08E22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08E22-55P
KPT08E2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A