KPT08E22-41S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08E22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08E22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08E22-41S
Tau Wae KPT08E22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4591 pcs Pepa Raraunga KPT08E22-41S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08E22-41S
KPT08E2241S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)