KPT08B22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08B22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A
Ngā Rauemi: 1.KPT08B22-55P.pdf2.KPT08B22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08B22-55P
Tau Wae KPT08B22-55P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4766 pcs Pepa Raraunga 1.KPT08B22-55P.pdf2.KPT08B22-55P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT08B22-55P
KPT08B2255P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Waehanga Kaihanga KPT08B22-55P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08B22-55PW
KPT08B22-55PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A