KPT08B22-36P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08B22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A
Ngā Rauemi: 1.KPT08B22-36P.pdf2.KPT08B22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08B22-36P
Tau Wae KPT08B22-36P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4449 pcs Pepa Raraunga 1.KPT08B22-36P.pdf2.KPT08B22-36P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT08B22-36P
KPT08B2236P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 36
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Waehanga Kaihanga KPT08B22-36P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-36 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock