KPT07P22-21S
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P22-21S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 21POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P22-21S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 367 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 367 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P22-21S
Tau Wae KPT07P22-21S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 21POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 367 pcs Pepa Raraunga KPT07P22-21S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT07P2221S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A