KPT07P20-24P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P20-24P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P20-24P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P20-24P
Tau Wae KPT07P20-24P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4392 pcs Pepa Raraunga KPT07P20-24P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07P20-24P
KPT07P2024P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)