KPT07P14-18S
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P14-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P14-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P14-18S
Tau Wae KPT07P14-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4802 pcs Pepa Raraunga KPT07P14-18S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07P14-18S
KPT07P1418S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)