KPT07P14-12S
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P14-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P14-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P14-12S
Tau Wae KPT07P14-12S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5626 pcs Pepa Raraunga KPT07P14-12S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07P14-12S
KPT07P1412S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)