KPT07F14-18P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F14-18P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F14-18P
Tau Wae KPT07F14-18P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1390 pcs Pepa Raraunga KPT07F14-18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT07F1418P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A