KPT07F14-15P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KPT07F14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F14-15P
Tau Wae KPT07F14-15P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1718 pcs Pepa Raraunga KPT07F14-15P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT07F1415P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT07F14-15P Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-15
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN Whakatauranga onamata 7.5A, 13A