KPT07E16-26PEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT07E16-26PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT07E16-26PEX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07E16-26PEX
Tau Wae KPT07E16-26PEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga KPT07E16-26PEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07E16-26PEX
KPT07E1626PEX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Bulkhead Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07E16-26PF80
KPT07E16-26PF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4751 pcs
Tikiake: KPT07E16-26PF80.pdf
RFQ
KPT07E16-26P
KPT07E16-26P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP