KPT07E16-26PA206
Hua Hua
Tau Wae: KPT07E16-26PA206
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07E16-26PA206.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07E16-26PA206
Tau Wae KPT07E16-26PA206 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5024 pcs Pepa Raraunga KPT07E16-26PA206.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07E16-26PA206
KPT07E1626PA206
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)