KPT07A16-23PEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT07A16-23PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 23POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT07A16-23PEX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07A16-23PEX
Tau Wae KPT07A16-23PEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 23POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1829 pcs Pepa Raraunga KPT07A16-23PEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07A16-23PEX
KPT07A1623PEX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Bulkhead Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07A16-26P
KPT07A16-26P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2054 pcs
Tikiake: KPT07A16-26P.pdf
RFQ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT