KPT07A16-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07A16-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT
Ngā Rauemi: 1.KPT07A16-23P.pdf2.KPT07A16-23P.pdf3.KPT07A16-23P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07A16-23P
Tau Wae KPT07A16-23P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT07A16-23P
KPT07A1623P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga KPT07A16-23P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07A14-5SY
KPT07A14-5SY
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS JAM NUT SKT
I roto i te taonga: 1801 pcs
Tikiake: KPT07A14-5SY.pdf
RFQ
KPT07A16-23SEW
KPT07A16-23SEW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 1471 pcs
Tikiake: KPT07A16-23SEW.pdf
RFQ
KPT07A16-23PEX
KPT07A16-23PEX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS GOLD SOLDER