KPT06P14-19P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06P14-19P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P14-19P
Tau Wae KPT06P14-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2288 pcs Pepa Raraunga KPT06P14-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT06P1419P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06P14-5PW
KPT06P14-5PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2259 pcs
Tikiake: KPT06P14-5PW.pdf
RFQ
KPT06P14-19PY
KPT06P14-19PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP