KPT06P14-18S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P14-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS INLINE SKT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P14-18S
Tau Wae KPT06P14-18S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1975 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT06P1418S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06P14-18S Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-18
Ngā āhuatanga Potted Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE SKT Whakatauranga onamata 7.5A