KPT06P12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06P12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P12-10P
Tau Wae KPT06P12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2412 pcs Pepa Raraunga KPT06P12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06P12-10P
KPT06P1210P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06P12-10S
KPT06P12-10S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2295 pcs
Tikiake: KPT06P12-10S.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2540 pcs
Tikiake: KPT06P10-98S.pdf
RFQ
KPT06P12-10PA71
KPT06P12-10PA71
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP