KPT06P10-98PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P10-98PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06P10-98PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P10-98PW
Tau Wae KPT06P10-98PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1975 pcs Pepa Raraunga KPT06P10-98PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-98 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06P10-98PW
KPT06P1098PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06P12-10PA71
KPT06P12-10PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake: KPT06P12-10PA71.pdf
RFQ
KPT06P10-98P
KPT06P10-98P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP