KPT06J22-41P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06J22-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06J22-41P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 689 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06J22-41P
Tau Wae KPT06J22-41P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 689 pcs Pepa Raraunga KPT06J22-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06J22-41P
KPT06J2241P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A