KPT06J22-36P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06J22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06J22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 853 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06J22-36P
Tau Wae KPT06J22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 853 pcs Pepa Raraunga KPT06J22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06J22-36P
KPT06J2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06J22-32S
KPT06J22-32S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 739 pcs
Tikiake: KPT06J22-32S.pdf
RFQ
KPT06J22-36PY
KPT06J22-36PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 749 pcs
Tikiake: KPT06J22-36PY.pdf
RFQ
KPT06J22-36PW
KPT06J22-36PW